بلک فرایدی (جمعه سیاه)

بلک فرایدی (جمعه سیاه) یکی از رسوم و فرهنگ هایی است که هر ساله در کل جهان اجرا می شود. هایکا پنل در این تاریخ خاص تصمیم به اعمال تخفیف در تمامی محصولات خود نمود تا شما عزیزان بتوانید در این حراج خرید مناسبی داشته باشید.

بلک فرایدی (جمعه سیاه)

بلک فرایدی (جمعه سیاه یا حراجمعه) یکی از رسم ها و فرهنگ هایی است که هر ساله در آمریکا بعد از مراسم شکرگزاری و قبل از کریسمس اجرا می شود. در این تاریخ که امسال مصادف است با ۲۶ نوامبر و ۵ آذر ماه تمامی محصولات در فروشگاه ها آرایشی ، بهداشتی ، پوشاک و لوازم خانگی و …. با حراج های شگفت انگیز به فروش می رسند. به مرور زمان این فرهنگ به بسیاری از کشور ها حتی ایران کشیده شد و مردم استقبال بالایی از حراج ها و تخفیفات نمودند.

بلک فرایدی (جمعه سیاه)
بلک فرایدی (حراجمعه)

تاریخ بلک فرایدی (جمعه سیاه) ۲۰۲۱

بلک فرایدی یک روز بعد از مراسم شکرگزاری و در آخرین جمعه ماه نوامبر برگزار می گردد. امسال تاریخ بلک فرایدی (جمعه سیاه) روز جمعه ۵ آذر ماه می باشد. معمولا ساعت شروع از پنجشنبه شب آغاز می شود و تا جمعه شب ادامه پیدا می کند.

فروشگاه اینترنتی در بلک فرایدی (جمعه سیاه)

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در جمعه سیاه تخفیفاتی تا ۷۰ درصد را ارائه می دهند. علی بابا چین ،‌ آمازون ، دیجی کالا و بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دیگر در سراسر جهان و ایران. با توجه به محصول و فروشگاه اینترنتی مورد نظر تخفیفات مختلفی ارائه می شوند.

کرونا و جمعه سیاه

در گذشته بیشتر خرید ها حضوری بوده و در جمعه سیاه تجمع و شلوغی بیش از اندازه در سراسر جهان را شاهد بودیم. اما امروزه با توجه به فعالیت ها و افزایش فروشگاه های اینترنتی جمعه سیاه با قدرت بیشتری اجرا می شود و هرج و مرج خرید حضوری را شاهد نیستیم. همچنین با وجود کرونا خرید از فروشگاه های اینترنتی راحت تر و به صرفه تر خواهد بود.

دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش ها جنسی هستند که بر روی دیوار و سقف قرار گرفته و سطح دلخواه را می پوشانند. با توجه به مکان انتخابی باید دیوارپوش مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال تمام دیوارپوش ها مناسب مکان های رطوبت دار نیستند و یا همه دیوارپوش ها در مقابل نور خورشید مقاومت بالایی ندارند. دیوارپوش های تولیدی هایکا پنل علاوه بر پلیمری بودن (بهترین متریال مورد استفاده برای دیوارپوش) دارای طرح های سه بعدی نیز می باشند که جلوه خاصی به دکوراسیون شما می بخشند. همچنین طرح های سه بعدی باعث مدرن بودن و لوکس نمایان شدن دکوراسیون تان می شوند.

حتما بخوانید : دیوارپوش سه بعدی

بلک فرایدی (جمعه سیاه)
دیوارپوش پلیمری در جمعه سیاه
بلک فرایدی (جمعه سیاه)
هایکا پنل در جمعه سیاه
بلک فرایدی (جمعه سیاه)
خرید دیوارپوش سه بعدی در بلک فرایدی
بلک فرایدی (جمعه سیاه)
هایکا پنل در بلک فرایدی
بلک فرایدی (جمعه سیاه)
دیوارپوش سه بعدی پلیمری

جنس و متریال دیوارپوش های پلیمری

هایکا پنل به عنوان تولید کننده دیوارپوش پلیمری سه بعدی در تبریز از طرح های سه بعدی در تولیدات خود استفاده می نماید. جنس دیوارپوش های پلیمری هایکا پنل از نوعی پلیمر پتروشیمی تبریز به نام HIPS می باشد که دارای استحکام و دوام بسیار بالایی بوده و توانسته است مزیت هایی ایجاد نماید که در دیگر دیوارپوش ها قابل مشاهده نیست. مواد افزودنی و رنگ مورد استفاده در این دیوارپوش ها خارجی بوده و از با کیفیت ترین متریال ها می باشد.

این نوع دیوارپوش یو وی (UV) می باشند. به این معنی که نور خورشید در آن ها تاثیری ندارد و به مرور باعث نمی شود از کیفیت دیوارپوش کاسته شود. اما در سایر دیوارپوش ها این المان وجود ندارد و به مرور زمان دیوارپوش حالت اولیه و رنگ خود را از دست می دهد.

نصب دیوارپوش پلیمری هایکا پنل

یکی از مزیت هایی که دیوار پوش های هایکا پنل دارند نصب آسان آن ها می باشند. شما به راحتی می توانید نسبت به نصب این دیوارپوش ها با مشاهده ویدیو مربوطه اقدام به نصب نمایید و همچنین می توانید هنگام خرید درخواست نصب توسط نصابان را داشته باشید.

راهنمای نصب دیوارپوش

هایکا پنل در بلک فرایدی (جمعه سیاه)

هایکا پنل به عنوان تولید کننده دیوارپوش های سه بعدی پلیمری در جمعه سیاه اقدام به اعمال تخفیفات ۱۵ درصدی فقط در سایت دیجی کالا نموده تا مشتریانش بتواند با تخفیف محصولات مورد نیاز خود را خریداری نماید.

دیجی کالا و جمعه سیاه

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در جمعه سیاه تخفیفات مختلفی را در سایت خود اعمال می نمایند. فروشگاه دیجی کالا به عنوان برترین فروشگاه اینترنتی در ایران تخفیفات شگفت انگیز و هیجان انگیزی را ارائه نموده است. هایکا پنل به عنوان فروشنده در دیجی کالا محصولات خود را شامل این تخفیفات نموده است تا شماره عزیزان محصولات مورد نیاز خود را با تخفیفات قابل توجه خریداری نمایید.

تمامی محصولات ، تمامی طرح ها و تمامی رنگ های دیوارپوش تولیدی هایکا پنل در دیجی کالا به مدت ۴ روز شامل این تخفیفات می باشد. این تخفیفات از تاریخ ۱۴۰۰/۹/۵ الی ۱۴۰۰/۹/۸ در دیجی کالا اعمال می شوند و شما می توانید با ۱۵ درصد محصول دلخواهتان را خریداری نمایید.

خرید از دیجی کالا

بلک فرایدی (جمعه سیاه)
دیجی کالا در بلک فرایدی (جمعه سیاه)

حتما بخوانید : خرید دیوارپوش سه بعدی از دیجی کالا

هایکا پنل تولید کننده دیوارپوش پلیمری

هایکا پنل به دلیل تولید کننده بودن دیوارپوش سه بعدی قیمت های کاملا مقرون به صرفه و ارزانی را در بازار و همچنین برای خرید های عمده ارائه می دهد. علاوه بر قیمت مناسب کیفیت محصولات بسیار بالا و قابل توجه می باشند. اگر تصمیم به خرید دیوارپوش با کیفیت هایکا پنل دارید بلک فرایدی (جمعه سیاه) را از دست ندهید.

خرید دیوارپوش سه بعدی

مشاوره رایگان

ثبت سفارش از سایت

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.