حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0
No products in the cart.

اخذ نمایندگی فروش دیوارپوش های سه بعدی

دیوارپوش سه بعدی

ماموریت گروه هایکاپنل، رساندن محصولات تولیدی خود به دست همه مردم ایران و افزایش اشتغال زایی است. لذا در جهت این امر مهم، شرکت آذین پوش آذر با نام تجاری هایکا پنل در نظر دارد در سراسر شهرهای ایران نمایندگی فروش دیوارپوش های سه بعدی فعال بپذیرد تا از این طریق فعالیت فروش و بازاریابی خود را گسترش دهد.

جذب نمایندگی دیوارپوش سه بعدی
جذب نمایندگی دیوارپوش سه بعدی هایکا پنل

در خصوص شرایط اخذ نمایندگی دیوارپوش سه بعدی به فروشندگان ذکر چند نکته خالی از لطف نیست که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت.

1- امکان فروش بصورت عمده و خرده:

در صورتی که فروشنده متریال دکوراسیون داخلی هستید و قصد همکاری با هایکا پنل را دارید، توجهع داشته باشید که امکان همکاری با ما از هر دو طریق عمده و خرده امکان پذیر است.

2- ارسال نمونه کالا به نمایندگی ها:

محصولات هایکا پنل از نوع پلیمری هستند و کیفیت مرغوبی که دارند، ما را بر آن داشت که با ارسال نمونه کالا به تمامی نمایندگی ها خیال فروشندگان را از بابت تضمین کیفیت محصولات خود راحت کنیم. شما می توانید دیوارپوش های ما را بواسطه ی همین نمونه کالاها از نظر کیفی بررسی کنید.

3- تامین به موقع محصول:

طبعا در هر قراردادی هر دو طرف در خصوص یک سری موضوعات به همدیگر تعهداتی می دهند. یکی از تعهداتی که کارفرما در این خصوص باید بدهد، تامین به موقع محصول برای فروشندگان است. هایکا پنل با تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی و تولید نسبت به فروشنده متعهد می شود که این مورد را در طول زمان همکاری رعایت کند.

4- تحویل درب فروشگاه محصولات:

ما نه تنها نسبت به تامین به موقع محصولات خود به شما تضمین می دهیم، بلکه محصولات را در درب فروشگاه شما تحویل می دهیم که فروشندگان را از دغدغه های پستی محصولات فارغ کنیم.

نمایندگی فروش دیوارپوش سه بعدی
تحویل درب فروشگاه

5- قیمت مقرون به صرفه فروش به نمایندگی ها:

توجه داشته باشید که یکی دیگر از تعهداتی که هایکا پنل در خصوص همکاری در فروش به فروشندگان می دهد، فروش مقرون به صرفه محصولات به نمایندگی ها نسبت به خریداران عادی است. ما به گونه ای با شما همکاری می کنیم که به راحتی بتوانید با فروش محصولات درآمد مدنظر خود را داشته باشید.

6- فروش بصورت میدانی و آنلاین:

از دیگر امکاناتی که برای فروشندگان مان در سراسر کشور فراهم آورده ایم، این است که امکان خرید دیوارپوش سه بعدی و فروش آنها را هم بصورت میدانی و هم آنلاین خواهند داشت. ما در هر صورت کنار شما ایستاده ایم و از کسب و کار شما حمایت می کنیم.

7- کمک به برگزاری نمایشگاه های داخلی:

اگر شما بعنوان فروشنده این امکان را دارید که در داخل کشور برای محصولاتی که خرید و فروش می کنید، نمایشگاه برگزار کنید، تیم هایکا پنل آمادگی این را دارد که تا آنجا که در توانش است، در این خصوص به شما کمک کند. کمک هایی از قبیل تامین نمونه محصول برای نمایشگاه، اعزام یک نماینده از سوی هایکا پنل برای مشاوره حضوری مشتریان در نمایشگاه در خصوص محصولات و همکاری در تجهیز غرفه نمایشگاه.

8- اعطای نمایندگی فروش به فروشندگان تخصصی:

اگر شما فروشنده تخصصی مربوط به دکوراسیون داخلی هستید، ما می توانیم با اعطای نمایندگی فروش دیوارپوش های سه بعدی به شما، به دامنه کسب و کار شما وسعت ببخشیم. و تمام تلاش خود را می کنیم که شرایط در این همکاری به گونه ای باشد که شما هم از این کار درآمد خوبی کسب کنید.

اگر شما هم در زمینه دکوراسیون فعال هستید یا قصد شروع این کار را دارید، از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.

3.4/5 - (21 امتیاز)
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول