حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0
No products in the cart.

صادرات دیوارپوش سه بعدی

خرید دیوارپوش سه بعدی

شرکت آذین پوش آذر با نام تجاری هایکا پنل تولید کننده دیوارپوش است که در زمینه دیوارپوش های سه بعدی پلیمری فعالیت می کند. همزمان با پیدایش نسل جدید دیوارپوش های دکوراتیو، تصمیم به تولید تخصصی و انبوه انواع محصولات دیوارپوش سه بعدی در مجموعه شرکت آذین پوش گرفته شد. ایده های نو در زمینه طراحی و ساخت پنل های سه بعدی، تولید و توزیع جدیدترین، بروزترین و با کیفیت ترین متریال دکوراتیو داخلی ساختمان همواره جزو اهداف گروه هایکا پنل بوده، و با بهره گیری از تمامی امکانات و کادری متخصص آماده ارائه خدمات می باشد. در این قسمت می خواهیم در خصوص صادرات دیوارپوش سه بعدی صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

در راستای بهبود خدمات و گسترش خط تولید تصمیم گرفتیم علاوه بر تولید برای رفع نیازهای داخلی در زمینه دکوراسیون، لاین صادرات را نیز افتتاح کرده و محصولات خود را به خارج از کشور هم ارسال کنیم. به این ترتیب از کلیه شرکت های بازرگانی و نیز از اتاق بازرگانی دعوت می کنیم که در این مسیر ما را یاری کنند تا شاید در حد توان مان چرخ تولید داخلی را جانی تازه بخشیم. برای شروع به فعالیت در حیطه صادرات و نیز در راستای حمایت از صادرکننده جهت ترغیب برای همکاری با ما، یک سری مزایا در نظر گرفته ایم که در ادامه هر یک را به تفصیل شرح می دهیم.

1- ارسال نمونه محصول با کمترین قیمت:

یکی از مسائلی که برای یک شرکت بازرگانی جهت عقد قرارداد با تولید کننده های داخلی مهم است، طبیعتا کیفیت محصولاتی است که تولید کننده تولید می کند. هایکا پنل بعنوان تولید کننده پنل های سه بعدی دکوراتیو به کیفیت بالای محصولاتش مطمئن بوده و از همین رو، امکان ارسال نمونه از هر یک از محصولاتش را برای صادرکننده های محترم فراهم آورده است تا محصول را بررسی کنند و با دید واقعبینانه تری نسبت به همکاری با ما اقدام نمایند. همچنین توجه داشته باشید که هایکا پنل تمام تلاش خود را می کند که با کمترین قیمت دست به انجام این کار زده تا رضایت بیشتر طرف مقابل را در مسیر همکاری جلب کند.

ارسال نمونه کالا
ارسال نمونه محصول

2- دارای امکان برندسازی:

اگر شما بعنوان یک شرکت بازرگانی که در زمینه صادرات کالا فعالیت می کنید، دارای لوگو یا برند مخصوص به خود هستید، این امکان را دارید که محصولات ما را با برند خودتان تطبیق داده و نهایتا آنها را با برند خودتان به خارج از کشور صادر کنید. هایکا پنل جهت جلب رضایت بیشتر صادر کننده ها این امکان را برای آنها فراهم آورده است که دیوارپوش های سه بعدی هایکا را با نام و برند تجاری خود به اقصی نقاط دنیا صادر کنند.

3- امکان معامله ارزی و ریالی:

با توجه به سطح برون مرزی معاملات در صادرات کالا، ما این امکان را هم برای مشتری خارجی خود فراهم آورده ایم که به معامله ارزی (دلار، یورو و…) و ریالی با ما پرداخته بطوریکه ارز او هر چه باشد، ما امکان معامله را برای او فراهم می کنیم.

امکان معامله ارزی و ریالی
معامله ارزی و ریالی

4- کمک به برگزاری نمایشگاه بین اللملی:

اگر شما بعنوان صادر کننده این امکان را دارید که در خارج از کشور برای محصولاتی که خرید و فروش می کنید، نمایشگاه برگزار کنید، تیم هایکا پنل آمادگی این را دارد که تا آنجا که در توانش است، در این خصوص به شما کمک کند. کمک هایی از قبیل تامین نمونه محصول برای نمایشگاه، اعزام یک نماینده از سوی هایکا پنل برای مشاوره حضوری مشتریان خارجی در نمایشگاه در خصوص محصولات و همکاری در تجهیز غرفه نمایشگاه.

5- گارانتی محصولات به زبان کشور مقصد:

در صورت فروش محصولات هایکا پنل در کشورهای دیگر، ما این امکان را فراهم آورده ایم که محصولات خود را به زبان آن کشورها گارانتی کرده و به آنها خدمات پس از فروش محصولات را ارائه می دهیم. بنابراین اگر یک مشتری در خارج از کشور قصد خرید دیوارپوش سه بعدی از هایکا پنل را داشته باشد، محصول به همراه برگه گارانتی و خدمات پس از فروش به او تحویل داده خواهد شد.

6- تحویل بار در گمرک:

هایکا پنل در صورت وجود معاملات برون مرزی می تواند محصولات خود را در گمرک به شرکت صادر کننده تحویل دهد تا به کشور موردنظر صادر کنند.

تحویل بار در گمرک
تحویل به موقع بار در گمرک

7- برگه آنالیز محصول:

محصولات ما در هایکا پنل  دارای برگه آنالیز محصول نیز هستند که هم از نظر ساختار مواد تشکیل دهنده و هم از نظر بهداشتی محصولات را مورد آنالیز قرار داده و در صورت نیاز ما محصولات را به همراه برگه انالیز محصول به صادرکنندگان تحویل می دهیم.

8- تحویل به موقع محصول به صادر کننده:

هایکا پنل با یک تیم مجرب اجرایی خدمات خود را در حال حاضر به سراسر کشور ارائه می دهد و تمام تلاش خود را به کار بسته است که رضایت مشتریان خود را از هر نظر جلب کند. در حیطه صادرات هم می توانیم این مورد را تضمین کنیم که سفارش ها را به موقع تحویل دهیم تا خللی در مسیر انجام معاملات ایجاد نشود.

9- عقد قرارداد رسمی با صادرکنندگان:

در صورتیکه شما یک شرکت صادرکننده هستید و می خواهید در زمینه فروش دیوارپوش های سه بعدی پلیمری با هایکا پنل همکاری کنید، ما با شما قرارداد رسمی تنظیم می کنیم تا مراتب قانونی کار هم به درستی رعایت شود.

عقد قرارداد رسمی با صادرکنندگان
قرارداد رسمی با صادرکننده

هایکا پنل محصولات خود را به کدام کشورها می تواند صادر کند؟

از این بابت محدودیتی از طرف تیم هایکا پنل وجود ندارد و ما می توانیم در هر محدوده ای که صادرکنندگان کار می کنند، با آنها همکاری کنیم. کشورهایی از قبیل: خاورمیانه، کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، کشورهای همسایه ایران و …

تیم هایکا پنل بعنوان تولید کننده انواع پانل های دکوراتیو سه بعدی که خدمات خود را امروز به سراسر ایران ارائه می دهد، در حال حاضر آماده است تا با تمام شرکت های بازرگانی و اتاق بازرگانی که در کار صادرات کالا و انجام معاملات برون مرزی هستند، به شرحی که رفت با عقد قرارداد رسمی در این زمینه شروع به همکاری کند. در پایان شما می توانید با مراجعه به صفحه درباره ما اطلاعات بیشتری درباره تیم هایکا پنل به دست آورید.

امتیاز page
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول