حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

0
No products in the cart.

دعوت به همکاری نصابان دکوراسیون داخلی

دیوارپوش

هایکاپنل بعنوان تولید کننده پنل های سه بعدی به تازگی کار خود را در سرتاسر ایران عزیزمان گسترش داده و با فروش اینترنتی محصولات خود پا را گامی فراتر گذاشته است و از این رو از تمامی نصابان دکوراسیون داخلی در سرتاسر کشور دعوت به عمل می آورد که در این مسیر ما را یاری کنند. اگر شما در کار نصب کاغذ دیواری بوده اید، به راحتی می توانید نصب دیوارپوش سه بعدی را نیز یاد گرفته و در این عرصه در هر کجای ایران که هستید، با ما همکاری کنید. در این مقاله می خواهیم شرایط و ضوابط همکاری با نصابان را بطور کامل شرح دهیم اما در ابتدا در خصوص محصولات مان و نیز نوع کاری که انجام می دهیم، توضیحات را به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

تعریف دیوارپوش:

دیوارپوش های ابزاری هستند که دیوار را با آنها می پوشانند. در واقع دیوارپوش ها جنس هایی هستند که بر روی دیوار اصلی قرار می گیرند تا آن را پوشش دهند. توجه داشته باشید که این کا به دو علت انجام می شود. یکی برای زمانی که دیوار آسیب خاصی دیده و می خواهید آن را با چیزی بپوشانید. دیگر اینکه دیوارپوش ها در کنار این مزیت، زیبایی و جلای خاصی هم به محیط می بخشند که بسیاری از افراد صرفا به خاطر همین جنبه زیبایی از آنها استفاده می کنند.

انواع دیوارپوش:

دیوار پوش انواع متنوع بسیاری دارد. من جمله: فومی، چوبی، چرم، سنگی، کاغذی و … که ما در هایکا پنل نوع بسیار جدیدی از دیوارپوش ها را تولید می کنیم که به دیوارپوش های سه بعدی پلیمری مرسوم اند. توجه داشته باشید که این دیوارپوش ها جدیدترین نوع دیوارپوش در بازار امروز هستند که در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی در دسترس عموم قرار دارند.

فروش دیوار پوش سه بعدی
انواع دیوارپوش سه بعدی هایکا

مزایای دیوارپوش:

دیوارپوش به طور عام دارای مزایایی است. من جمله: طراحی های جالب و جذاب، رنگ پذیری نسبتا خوب، عایق رطوبت و حریق و… که دیوارپوش های سه بعدی در عین دارا بودن این موارد، بسیاری از نقص های انواع پیشین دیوارپوش را هم ندارد. و البته از طرفی دیگر مزایای بسیار دیگری هم دارند که انواع پیشین از آنها مستثنا بودند. از جمله این موارد می توان به قابلیت شستشو، رنگ پذیری بسیار منعطف تر از سایرین (تا جایی که شما می توانید دیوارپوش ها را به دفعات بسیار رنگ کرده و با تغییر رنگ دکوراسیون منزل خود تطبیق دهید)، وزن بسیار سبک، قابلیت ارتجاعی نسبت به ضربه، عمر طولانی و … اشاره کرد.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در این خصوص را در مقاله دیوارپوش سه بعدی مطالعه کنید. ما در این صفحه همه چیز را در خصوص دیوارپوش های سه بعدی گفته ایم. بهتر است شما نیز قبل از شروع کار، این مقاله را حداقل یکبار بخوانید تا با متریال کار خود بطور کامل آشنا شوید. ولی در کل اگر بخواهیم نگاهی به مزایای رقابتی این محصول نسبت به سایر متریال ها من جمله کاغذ دیواری و … بیندازیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  رنگ پذیری بسیار منعطف
  • تنوع بی نظیر در طرح و رنگ های زیبا
  • دارای قابلیت شستشو
  • قابل ترمیم در برابر ضربه
  • نصب آسان
  • وزن بسیار سبک
  • عمر طولانی
  • و عایق بسیار خوب برای حریق و رطوبت.
مزایای دیوار پوش سه بعدی
مزایای دیوارپوش

آموزش نصب دیوارپوش های سه بعدی:

دیوارپوش های سه بعدی هایکا آسان نصب هستند و در صورت داشتن تجربه ای مختصر در حیطه نصب دکوراسیون داخلی، به راحتی می توانید این کار را انجام ددهید. نصب این دیوارپوش ها چند مرحله دارد که اگر دقت خود را به کار ببندید که ریزه کاری ها را به درستی انجام دهید، می توانید با موفقیت کار نصب را پشت سر بگذارید. ما در صفحه راهنمای نصب دیوارپوش های سه بعدی این موضوع را به تفصیل شرح داده و ویدیوی آموزشی نصب را نیز در آنجا قرار داده ایم. لطفا به این صفحه مراجعه کنید و آموزش را به دقت مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید که:

در صورتی هم که جزو نصابان دکوراسیون داخلی نبوده اید و تا کنون هیچ تجربه ای در نصب این گونه متریال ها نداشته اید، نگران نباشید. ما در هایکا پنل در تمامی مراحل کار همراه شما خواهیم بود و تا یادگیری کامل از شما پشتیبانی خواهیم کرد. در این صورت پیشنهاد ما به شما برای شروع همکاری، اجرای یک پروژه در منزل خودتان یا یکی از آشناهایتان است تا بواسطه تجربه، از تکنیک ها و موانع احتمالی کار آگاه شده و به کار مسلط شوید. ما نیز در این مرحله در کنار شما خواهیم بود که اگر مشکلی در روند نصب داشتید، به شما کمک کنیم تا به خوبی تمام مراحل کار را فرا بگیرید.

راهنمای نصب دیوار پوش
آموزش نصب دیوارپوش سه بعدی

توجه داشته باشید که در چند پروژه نخست هایکا پنل چند پنل اضافی بعنوان زاپاس برای شما ارسال خواهد کرد تا اگر در حین نصب، مشکلی برای یکی از پنل ها پیش آمد، بتوانید جایگزین کنید. از آنجا که برخی از نصاب ها معمولا در مرحله برش و چسب زنی دچار خطا می شوند و در نتیجه پنل کم می آورند، ما برای حل این مشکل احتمالی پنل های اضافی می فرستیم تا در پروسه نصب دیوارپوش ها به مشکل برنخورید. در کل سیاست کاری ما در هایکا پنل حمایت کامل از شماست تا زمانی که به یک نصاب حرفه ای بدل شوید!

قیمت های پانل های سه بعدی هایکا پنل

توجه داشته باشید که قیمت پنل های هایکا فارغ از جنس و طرحی که دارند، ثابت است و هزینه کلی پروژه را تعداد پنل های مورد نیاز برای پوشاندن کل دیوار موردنظر تعیین می کند. اما اگر شما بعنوان یکی از نصابان دکوراسیون داخلی مشتری را به ما معرفی کردید، ما پنل ها را به قیمت همکاری برای شما ارسال خواهیم کرد. توجه داشته باشید که در پایان هر سال بر اساس متراژی که شما با ما کار کرده اید، شرکت علاوه تسویه حساب و مزایای مربوط به هر پروژه، برای شما یک سری مزایای حمایتی دیگر نیز به خاطر معرفی مشتریان به هایکا پنل برای شما در نظر خواهد گرفت.

قیمت دیوارپوش سه بعدی
قیمت پنل های دکوراتیو هایکا

در مقابل هایکا پنل نیز خود را موظف می داند که در شهر یا استانی که شما هستید، اگر مشتریانی با ما تماس گرفتند و درخواست دیوارپوش کردند، ما شما را بعنوان نصاب پروژه به آنها معرفی خواهیم کرد. و در کلیت تلاش ما این است که در طول مدت همکاری، چند پروژه را به شما معرفی کنیم. از طرفی توجه داشته باشید که اگر شما همکاری موثری با هایکا پنل داشته باشید، ما نام شما را به عنوان همکار هایکا پنل در شهری که هستید، در سایت و تبلیغات شرکت مطرح می کنیم و از این طریق از کسب و کار شما حمایت خواهیم کرد. این کار به نفع مجموعه هایکا پنل و شما خواهد بود!

نحوه همکاری نصابان با هایکا پنل

همانطور که گفتیم هایکا پنل خود سعی می کند که در مدت زمان همکاری چندین پروژه را در شهری که هستید، به شما معرفی کند. اما دقت داشته باشید که در اکثر پروژه ها ما نیازمند یک سری افراد با تجربه جهت نصب پانل ها در شهرهای مختلف هستیم. اگر شما کار خود را در مجموعه هایکا با قدرت پیش ببرید، ما شماره تماس شما را جهت نصب دیوارپوش ها به مشتری خواهیم داد.

ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که لیست تمام پروژه هایی که نصابان دکوراسیون داخلی نصب می کنند، در سیستم هایکا پنل ثبت خواهد شد و در پایان هر سال برای همکارانی که نصب بهتری انجام داده اند، مزایای خاصی در نظر گرفته خواهد شد. جهت شروع به همکاری با تیم هایکا پنل فرم زیر را با دقت پر کرده و منتظر باشید تا همکاران ما در هایکا پنل با شما تماس بگیرند. در پایان مجددا تکرار می کنیم که ترجیحا پیش از شروع همکاری، منزل خود یا یکی از آشناهای تان را جهت آموزش عملی کار انتخاب کرده و با دقت شروع به نصب دیوارپوش برای آن نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل ما در تمامی مراحل کار در کنار شما خواهیم بود.

3.2/5 - (4 امتیاز)
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول