لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی

دیوارپوش

همانطور که می دانید دیوارپوش ها ابزاری هستند که جهت زیباسازی منزل یا پوشاندن عیب و ایرادهای دیوار به کار می روند و امروزه در انواع طرح و رنگ در بازار موجود هستند. ما در این مقاله می خواهیم به لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی با محوریت دیوارپوش های پلیمری و مزایایی که این نوع دیوارپوش ها دارند بپردازیم.

دیوارپوش سه بعدی پلیمری

جدیدترین نوع دیوارپوش است که امروزه در طرح و رنگ های بسیار متنوع و لوکس در بازار موجود می باشد. علت اینکه ما از همین ابتدای کار به سراغ این نوع از دیوارپوش ها می رویم، کیفیت بالا و کارایی فوق العاده آنهاست که در عین حال که تمام مزایای دیگر انواع دیوارپوش را دارند، بسیاری مزایای دیگر دارند که کاملا جدید بوده و دیوارپوش های قبلی فاقد انها بودند. بطور مثال دیوارپوش های قدیمی تر قابلیت شستشو نداشتند و اگر کثیف می شدند، نمی توانستید مشکل را حل کنید. مورد دیگر قابلیت رنگ پذیری بسیار منعطف این دیوارپوش ها است که شما می توانید بارها آنها را رنگ کنید و با تغییر رنگ دکوراسیون منزل، آنها را تطبیق دهید! این در حالی است که دیوارپوش های قبلی را یا نمی شد رنگ آمیزی کرد و یا چندین بار پشت سر هم نمی شد رنگ کرد.

جنس دیوارپوش پلیمری از چیست؟

دیوارپوش پلیمری از نوعی پلیمر پتروشیمیه به اسم HIPS ساخته می شود که دارای استحکام و دوام بالایی بوده و در برابر حرارت مواد شیمیایی و آب از مقاومت بالایی برخوردارند. دیوارپوش های پلیمری امروزه بهترین پوشش برای دیوارهای سازه خشک هستند که بر روی تمامی سطوح صاف از جمله سیمانی و گچی قابل نصب می باشند.

جنس دیوار پوش های پلیمری
جنس دیوارپوش های پلیمری

مزایای دیوارپوش پلیمری

همانطور که گفتیم دیوارپوش های پلیمری دارای مزایای ویژه ای هستند که بسیاری از انواع دیوارپوش فاقد انها می باشند. به عبارت دیگر شما با خرید دیوارپوش سه بعدی پلیمری با یک تیر چند نشان زده اید. در ادامه به برخی از مهم ترین مزایای این دیوارپوش ها اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

1- طراحی بسیار لوکس، تنوع بی نظیر:

دیوارپوش های پلیمری از به روزترین نوع طراحی دکوراتیو برخوردارند که طرح های سه بعدی آنها چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. تنوع بسیار زیاد در طرح های سه بعدی ان هم باعث شده که برای انواع سلیقه ها کاربرد داشته باشد. توجه داشته باشید که همه اینها در کنار تنوع رنگ کم نظیر، انها را به کارآمدترین گزینه برای طراحی دکوراتیو دیوارهای منزل شما بدل کرده است.

2- رنگ پذیری بسیار بالا:

همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، این دیوارپوش ها را می توان بارها و بارها رنگ کرد بدون اینکه آسیبی به متریال آنها وارد آید! نکته قابل توجه این است که رنگ موردنظر را هم خودتان می توانید انتخاب کنید. یعنی محدودیتی در دایره رنگ های مورد انتخاب وجود ندارد.

3- وزن بسیار سبک:

وزن این دیوارپوش ها نیز به قدری سبک است که در حین نصب آنها اصلا متوجه نصب آنها نمی شوید! از آنجایی که این دیوارپوش ها بصورت پنل های جدا از هم می باشند، وزن هر یک پانل بسیار کم بوده و این پس از نصب هم اثر خوب خود را به جای می گذارد. به این صورت که راحت تر به دیوار می چسبد و روی آن سنگینی نمی کند. پس دوام و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

ارائه لیست قیمت دیوار پوش سه بعدی سبک
دیوارپوش های پلیمری سبک

4- عمر بسیار طولانی:

این دیوارپوش ها تا سالیان طولانی ماندگار هستند در صورتیکه ضربه به خصوصی به آنها وارد نشود. که البته اگر هم ضربه دیدند اصلا نگران نباشید! زیرا همانطور که گفتیم این دیوارپوش ها همچون پازل بصورت پانلی هستند و در صورت دیدن ضربه، کافی است همان پنل آسیب دیده را تعویض کنید تا مشکل حل شود.

5- عایق بسیار خوب رطوبت و حریق:

علاوه بر موارد فوق، یک نکته قوت دیگر این دیوارپوش ها این است که رطوبت را به خود راه نمی دهند و در نتیجه از زاد و ولد حشرات موزی خصوصا در نقاط مرطوب مانند مازندران جلوگیری می کنند. در حین آتش سوزی نیز این پنل ها نمی سوزند و برخلاف دیوارپوش های پی وی سی که ضد محیط زیست هستند و در حین اتش سوزی دود خطرناکی از خود ساطع می کنند، دیوارپوش های پلیمری دوستدار محیط زیست هستند و در حین حریق نیز چنین مشکلی ندارند.

لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی پلیمری در سال 1400

اما در خصوص لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی باید گفت که دیوارپوش های سه بعدی هایکا پنل دارای قیمت ثابتی هستند که برای یک تک پانل مشخص می شود و فارغ از طرح و رنگی که دارند، این قیمت ثابت است. بنابراین اینکه هزینه نهایی پروژ شما چقدر می شود را متراژ پروژه شما مشخص می کند. زیرا با توجه به اینکه ابعاد دیوار شما چقدر است، باید دید برای این ابعاد چند عدد پنل 50 * 50 سانتی متری هایکا مورد نیاز است (ابعاد هر یک از پانل های ما 50 * 50 سانتی متر است).

لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی پلیمری در سال 1400
لیست قیمت دیوارپوش های پلیمری

بنابراین اگر شما می خواهید بدانید که هزینه کلی دیوارپوش شما چقدر می شود (فارغ از طرح و رنگی که انتخاب می کنید)، ابعاد کلی دیوار موردنظر خود را اندازه بگیرید و سپس با کارشناسان هایکا پنل تماس بگیرید و اطلاعات موردنظر خود را به آنها بدهید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنند. توجه داشته باشید که شماره های ارتباطی با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما درج شده است.

توجه داشته باشید که اگر شما دیوارپوش را از مراکز خرید متریال دکوراسیون داخلی تهیه کنید، قیمت خرید دیوارپوش بیشتر از زمانی خواهد شد که همان دیوارپوش را از هایکا پنل خریداری کنید. چرا که هایکا پنل بعنوان تولید کننده دیوارپوش های سه بعدی محصولات خود را به صورت بی واسطه هم به فروش می رساند و طبیعتا با حذف واسطه ها در پروسه فروش، سود آنها از قیمت نهایی معامله کسر شده و در نهایت شما قیمت کمتری را از بابت خرید دیوارپوش ها خواهید پرداخت.

قیمت نصب و اجرای دیوارپوش های پلیمری در سال 1400

همانطور که می دانید، پس از خرید دیوارپوش بایستی آن را نصب کنید. ذکر یک نکته در اینجا خالی از لطف نیست که دیوارپوش های سه بعدی هایکا آسان نصب هستند و شما با دیدن ویدیوی آموزش نصب دیوارپوش های هایکا می توانید خودتان هم اقدام به نصب کنید. شما می توانید با مراجعه به صفحه زیر آموزش کامل نصب دیوارپوش های سه بعدی را ببینید.

در ادامه بخوانید : راهنمای نصب دیوارپوش سه بعدی

لیست قیمت نصب و اجرای دیوار پوش سه بعدی
قیمت نصب و اجرای دیوارپوش

 اما اگر شما به هر دلیلی نخواستید خودتان اقدام به نصب دیوارپوش کنید، می توانید از نصابان هایکا پنل درخواست کنید تا این را به صورت حرفه ای برای شما انجام دهند. در این صورت علاوه بر هزینه خرید دیوارپوش، شما باید دستمزد نصاب را نیز بپردازید. برای پی بردن به قیمت کلی نصب و اجرای پروژه تان نیز باز باید متراژ کلی دیوار مورد نظر را به کارشناسان هایکا پنل بگویید تا شما را در خصوص هزینه کلی نصب و اجرای پروژه تان نیز راهنمایی کنند.

نتیجه گیری

در این مقاله در خصوص لیست قیمت دیوارپوش سه بعدی صحبت کردیم. اگر شما به تازگی قصد خرید دیوارپوش های سه بعدی پلیمری را دارید و می خواهید بدانید که هزینه کلی خرید و نصب پروژه تان چقدر می شود، بایستی متراژ کلی دیوار مورد نظر خود را اندازه گرفته و با کارشناسان ما در هایکا پنل تماس بگیرید تا شما را در این مورد راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش هایکا پنل هم می توانید از طریق صفحه تماس با ما و شماره های مندرج در آنجا اقدام کنید و هم با مراجعه به صفحه مشاوره خرید دیوارپوش سه بعدی (که آدرس آن بالاتر آمد)، می توانید فرم موجود در آنجا را پر کرده و درخواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. همچنین اگر شما به تازگی تجربه خرید دیوارپوش را داشته اید، لطفا تجربیات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

مشاوره رایگانخرید از دیجی کالا ثبت سفارش از سایت

4.7/5 - (12 امتیاز)
آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.