فروش دیوارپوش در شیراز

گروه هایکا پنل با کادر مجرب و برجسته سابقه فعالیت بلند مدت در زمینه طراحی و تولید دیوارپوش سه بعدی پلیمری را دارا می باشد. هایکا پنل با گسترش روز افزون تولیدات خود روز به روز بیشتر به فکر خدمات رسانی برای کل ایران را داشته و آماده اعطای نمایندگی مستقیم برای هر نقطه از ایران را می باشد. چرا که کیفیت تولیدات این کارخانه به قدری بالا است که مخاطبان در تمامی نقاط ایران خواستار این نوع دیوارپوش ها هستند. به همین منظور مقاله ای با موضوع فروش دیوارپوش در شیراز برای شما عزیزان دیدیم تا هرگونه ابهام را برای شما برطرف نماییم.

دیوارپوش چیست؟

ابتدا به تعریف کوتاهی در مورد دیوارپوش ها می پردازیم و سپس راهنمایی های دقیق تری برای انتخاب مناسب ارائه خواهیم داد. دیوارپوش ها به هر نوع پوشش با هر جنسی بر روی انواع سطوح (دیوار ، سرامیک ، ام دی اف و… ) اطلاق می شود. جنس این دیوارپوش ها ممکن است از انواع مختلفی مانند کاغذدیواری ، چوبی ، سنگی ،‌ پلیمری و …. باشند که با توجه به شرایط و نیازتان باید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش پلیمری در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش سه بعدی در شیراز

انواع دیوارپوش

دیوارپوش ها انواع مختلفی دارند که شما باید تمامی جوانب را در انتخاب دیوارپوش مناسب در نظر بگیرید. با توجه به شرایط محیطی ، مکان انتخابی ، سایر المان های موجود در دکوراسیون و ….. را باید مدنظر قرار دهید. برخی از انواع دیوارپوش ها :

 • دیوارپوش های سه بعدی
 • دیوارپوش های فومی
 • دیوارپوش های کاغذی
 • دیوارپوش های چوبی
 • دیوارپوش های چرم
 • دیوارپوش های سنگی
 • دیوارپوش های فلزی

کاربرد انواع دیوارپوش ها

انتخاب دیوارپوش ها به دلیل تنوع بالای آنها برای بسیاری از افراد انتخابی سخت می باشد. در ابتدا دیوارپوش هایی که وارد بازار دکوراسیون شدند از تنوع پایینی برخوردار بودند اما امروزه تنوع بسیار زیادی را به خود اختصاص دادند و با گذر زمان نقص های آنان رفع شد.

امروزه دیوارپوش های پلیمری سه بعدی جدیدترین نوع دیوارپوش ها می باشند که تمامی مزیت های سایر دیوارپوش ها را دارا می باشند و همچنین معایب آنها را تبدیل به مزیت چشمگیری نموده است.

این دیوارپوش ها مناسب برای تمامی مکان ها می باشند چرا که به دلیل تنوع بالا در طراحی شان و همچنین رنگ پذیری چندباره توانسته اند ترکیب چشم نوازی در کنار سایر المان های دکوراسیون داشته باشند.

حتما بخوانید : خرید اینترنتی دیوارپوش از کارخانه

بهترین نوع دیوارپوش ها

انواع دیوارپوش های نامبرده شده به مرور زمان جزو دیوارپوش های مناسب قرار گرفته اند. اما سوال بسیاری از کاربران این است مناسبترین انتخاب دیوارپوش برای من کدام است؟ برای این منظور برخی مزیت ها را شرح می دهیم تا انتخاب راحتری داشته باشید.

برخی مزایای دیوارپوش پلیمری:

 • رنگ پذیری فوق العاده نسبت به سایر انواع دیوارپوش
 • قابل ترمیم در صورت کثیف شدن یا وارد آمدن ضربه
 • دارای قابلیت ضد قارچ، کپک و انواع حشرات موذی
 • عمر طولانی
 • وزن سبک
 • پوشش سقف
 • نصب آسان
 • عایق بسیار خوب حریق
 • بدون نیاز به زیرسازی دیوار برای نصب

در انتخاب دیوارپوش های پلیمری سه بعدی هایکا پنل شما مشکلات رنگ دیوارهای منزلتان ، کاغذ دیواری و سایر دیوارپوش ها را نخواهید داشت به همین جهت بهترین توصیه ما برای شما دیوارپوش های سه بعدی هایکا پنل می باشد چرا که تمامی نیاز های شما را رفع نموده و اجازه فکر کردن به سایر انتخاب ها را نخواهد داد.

فروش دیوارپوش در شیراز
دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
انواع دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش سه بعدی پلیمری در شیراز

مزایا و ویژگی های پلیمری

در اینجا برخی از مزایا را شرح می دهیم تا مشتریان عزیز و همچنان نمایندگان به راحتی تصمیم بگیرند:

رنگ پذیری فوق العاده دیوارپوش های پلیمری : این نوع دیوارپوش قادر است چند باره رنگ شود و حتی با تغییر رنگ دکوراسیونتان می توانید به کلی رنگ را تغییر دهید.

مقاومت در برابر ضربه : دیوارپوش های پلیمری دارای قابلیت ضد ضربه بودن می باشند و به راحتی دیوار و سطح مورد نظر را از ضربات به هنگام جابجایی حفظ می کنند و بهترین عایق ضربه عمل می کنند.

قابلیت ترمیم بودن دیوارپوش های پلیمری : با وجود قابلیت ضد ضربه بودن این نوع دیوارپوش ها شما در صورت نیاز می توانید به راحتی پنل را به صورت تکی تعویض کنید.

قابلیت ضد قارچ و حشره : به دلیل متریال مورد استفاده در این دیوارپوش ها شما محدودیتی در انتخاب مکان ندارید چراکه این دیوارپوش ها عایق رطوبت و ضد قارچ و حشره می باشند.

وزن سبک : به دلیل سبک وزن بودن دیوارپوش های پلیمری هایکا پنل شما به راحتی می توانید برای پوشش سقف نیز از آنها استفاده کنید.

عایق حریق: در سایر دیوارپوش ها به دلیل متریال مورد استفاده شان امکان تشدید آتش به هنگام آتش سوزی بسیار بالاست. اما دیوارپوش های پلیمری هایکا پنل عایق حرارت بوده و مانع از گسترش آتش می شوند.

حتما بخوانید :معرفی انواع دیوارپوش اتاق خواب لوکس

انواع طرح و مدل دیوارپوش سه بعدی پلیمری در شیراز

هایکا پنل تولیدات دیوارپوش های پلیمری را در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع ارائه می دهد تا کاربران به راحتی انتخاب متنوع داشته باشند. انواع طرح های دیوارپوش پلیمری سه بعدی:

دیوارپوش سه بعدی آجری ، باکس ،‌ کویر ، لوتوس (کمان) ، پرتو ، موج ، شطرنجی ،‌ الماس ، ستاره ، برگ ، کریستال.

خرید دیوارپوش سه بعدی

دیوارپوش پلیمری در شیراز

هایکا پنل با گسترش تولیدات خود تصمیم به ارائه خدمات به تمام نقاط ایران را گرفت که به راحتی تمام افراد بتوانند دیوارپوش سه بعدی پلیمری را در دکوراسیون منزل خود داشته باشند.

هایکا پنل با وجود نمایندگی فعال خود در تبریز ، تهران ، اصفهان و مشهد اکنون تصمیم به ایجاد نماینده فعال در شیراز نموده تا مشتریان بتوانند به راحتی از محصولات و خدمات و مزایای تیم هایکا پنل بهره مند شوند.

نمایندگی فروش دیوارپوش

قیمت دیوارپوش پلیمری در شیراز

معیارهای بسیاری برای تعیین قیمت دیوارپوش ها وجود دارند. قیمت دیوارپوش ها با توجه به ابعاد سطح مورد نظر تعیین می شوند. ابعاد هر پانل به تنهایی ۵۰*۵۰ می باشند که با توجه به طول و عرض دیوار و یا سقف انتخابی شما تعداد مشخصی پانل به کار می روند که به راحتی قابل محاسبه می باشند.

فروش دیوارپوش در شیراز
قیمت دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
قیمت فروش دیوارپوش در شیراز
فروش دیوارپوش در شیراز
قیمت انواع دیوارپوش در شیراز

نصب و اجرا در شیراز

یکی از ویژگی های برجسته دیوارپوش های سه بعدی پلیمری هایکا پنل نصب آسان آن می باشد که شما به راحتی پس از خرید دیوارپوش سه بعدی می توانید خودتان عمل نصب را با دیدن ویدیو های آموزشی هایکا پنل به راحتی انجام دهید. اما با وجود نمایندگی های فعال هایکا پنل و افزایش روزافزون تعداد نمایندگی ها شما به راحتی می توانید عمل نصب دیوارپوش را به نصابان ما بسپارید.

در لینک راهنمای نصب دیوارپوش به راحتی می توانید ویدیو و راهنمایی های مربوطه را مشاهده نمایید.

فروش عمده و خرده

تیم هایکا پنل برای دسترسی آسان مشتریان به محصولات خود در سراسر ایران اقدام به جذب نماینده خرید و هم چنین جذب نصاب نموده است تا مشتریانش آسوده و با خیال راحت بتوانند بهترین دیوارپوش را در منزل خود داشته باشند. بدون واسطه و با نازلترین قیمت می توانید از نماینده شهر خود یا مستقیما از سایت هایکا پنل و همچنین در دیجی کالا محصول دلخواهتان را سفارش دهید.

مشاوره خرید

در صورت داشتن هر گونه سوال در ارتباط با دیوارپوش های سه بعدی پلیمری هایکاپنل و یا نحوه خرید آنها می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. برای مشاوره می توانید با شماره های مندرج در صفحه تماس و لینک های زیر اقدام به تماس و دریافت مشاوره نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.