معرفی لوکس ترین مدل های دیوارپوش پذیرایی

اتاق پذیرایی جایی است که میهمانان شما در آنجا رفت و آمد دارند و از همین رو نقش بسیار مهمی در زیبایی نمای داخلی منزل شما دارد! بنابراین جنس و طرحی که شما برای دیوارپوش پذیرایی انتخاب می کنید بسیار مهم است. در حال حاضر انواع دیوارپوش در بازار موجود بوده و هر کدام طرح ها و رنگ های مخصوص به خود را دارند. دیوارپوش های سه بعدی پلیمری جدیدترین نوع دیوارپوش ها هستند که در طرح و رنگ های بسیار متنوع و شکیل در بازار موجود هستند. امروز در هایکا پنل می خواهیم شما را با این نوع جدید دیوارپوش سه بعدی آشنا کنیم.

انواع دیوارپوش مناسب برای پذیرایی

همانطور که گفتیم، انواع دیوارپوش ها در بازار موجود هستند که طرح و رنگ های متنوعی که دارند، برای انواع سلیقه ها پاسخ گوست. توجه داشته باشید که قیمت هر یک از این مدل ها با توجه به جنسی که دارند، با هم متفاوت بوده و بستگی به این دارد که شما کدام یک را انتخاب کنید. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که برخی از این جنس ها برای اتاق پذیرایی مناسب نیستند و اگر به دنبال دیوارپوش برای اتاق پذیرایی خود هستید، لازم است که در انتخاب نوع دیوارپوش دقت کافی را به خرج دهید. از انواع دیوارپوش می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

 • دیوار پوش سه بعدی پلیمری (جدید)
 • دیوار پوش چوبی
 • دیوار پوش چرمی
 • دیوارپوش سنگی
 • دیوارپوش کاغذی
 • دیوارپوش pvc
 • دیوارپوش اگوستیک
 • دیوار پوش آلومینیومی
 • دیوارپوش شیشه ای
دیوار پوش سه بعدی
دیوارپوش مناسب برای پذیرایی

توجه داشته باشید که جنس و نوع دیوارپوش در طول عمر آن نیز تاثیرگذار است. عمر دیوارپوش های سه بعدی پلیمری تا 25 سال برآورد شده است. همچنین شما می توانید نوعی از دیوارپوش را انتخاب کنید که یا آسیب پذیری کمی داشته باشد و یا حتی اگر آسیب هم دید، قابلیت ارتجاعی یا تعویض داشته باشد. اگر به دنبال این هستید که تغییر خاصی در دکوراسیون پذیرایی منزل خود ایجاد کنید، می توانید با انتخاب یک دیوارپوش مناسب، با کمترین هزینه بیشترین تغییر را ایجاد کنید. در این مقاله هایکا پنل می خواهیم شما را بیشتر با دیوارپوش های سه بعدی پلیمری آشنا کنیم.

در ادامه بخوانید : معرفی انواع دیوارپوش اتاق خواب لوکس

دیوارپوش سه بعدی پلیمری مناسب ترین گزینه برای پذیرایی

همانطور که گفتیم بهترین و ساده ترین راه برای تغییر یا زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل شما استفاده از دیوارپوش است. چرا که هم هزینه های بنایی را به شما تحمیل نمی کند و نصب آن بسیار راحت است. و هم از طرفی در انواع طرح و رنگ موجود است و برخی از طرح های آن به قدری لوکس و مدرن هستند که از هر کار بنایی زیباتر به نظر می رسد. مهم تر از همه اینکه تقریبا کم هزینه ترین راه برای زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل شماست.با استفاده از لینک زیر میتوانید اطلاعات کاملی در مورد دیوارپوش های سه بعدی دکوراتیو هایکاپنل کسب کنید و با مزایای این نوع پنل دیواری آشنا شوید.

دیوارپوش سه بعدی

اگر به دنبال خرید دیوارپوش برای پذیرایی منزل خود هستید، باید دقت کافی را در انتخاب خود به خرج دهید. چرا که پذیرایی از مهم ترین بخش های منزل است که دوستان و آشنایان شما در آن نشست و برخاست می کنند و در یک تعریف کلی می تواند معرف سلیقه کلی شما و نمای کلی منزل شما باشد. یکی از مهم ترین نکاتی که حتما باید مدنظر داشته باشید، رنگ دیوار پوش است! طبیعتا باید رنگی را انتخاب کنید که هماهنگی کافی را با رنگ سایر قسمت های منزل شما را داشته باشد. البته توجه داشته باشید که اگر دیوارپوش پلیمری برای پذیرایی خود تهیه کنید، این قابلیت فوق العاده را دارد که بارها و بارها می توانید آن را رنگ کنید. یعنی هر دفعه که رنگ بندی دکوراسیون خود را تغییر دادید، می توانید رنگ متناسب و لازم را روی آن بزنید.

دیوار پوش پلیمری
دیوارپوش سه بعدی پلیمری بهترین گزینه برای پذیرایی شما

مزایای انتخاب دیوارپوش سه بعدی پلیمری برای پذیرایی

در قسمت قبل دیوارپوش سه بعدی پلیمری برای اتاق پذیرایی منزل معرفی کردیم. در این بخش می خواهیم دلایل برتری دیوارپوش های پلیمری را به سایر انواع دیوارپوش برای پذیرایی شرح دهیم. با ما همراه باشید.

1- تنوع در طرح و رنگ (بسیار لوکس و مدرن):

این دیوارپوش های در انواع طرح های مختلف و به روز در بازار موجود هستند و در دسترس عموم قرار دارند. طرح سه بعدی انها باعث شده که از نظر بصری بسیار جذاب به نظر برسند و چشم هر بیننده ای را به خود جلب کنند! تنوع در طرح و رنگ این دیوارپوش ها به قدری بالاست که هر سلیقه ای را می توانند به خود جذب کنند.

2- رنگ پذیری فوق العاده:

اکثرا انواع دیوارپوش این قابلیت را ندارند که بتوان آنها را چندین بار رنگ کرد. اما دیوارپوش های سه بعدی پلیمری به گونه ای هستند که بارها و بارها می توانید آنها را رنگ کنید.

3- قابل ترمیم در صورت وارد آمدن ضربه:

اگر اتفاقی به این دیوار پوش ها ضربه ای وارد شود، به احتمال زیاد آسیبی نمی بینند مگر اینکه جسم تیزی را در آنها فرو کنید! این دیوارپوش های قابلیت ارتجاعی دارند و در صورت وارد امدن ضربات معمولی، به حالت قبلی خود برمی گردند. گذشته از آن اگر به هر دلیلی نقطه ای از آن آسیب دید، نگران نباشید. چرا که این دیوارپوش ها بصورت پنل پنل هستند و شما می توانید فقط آن پنل آسیب دیده را تعویض کنید تا مشکل حل شود.

دیوار پوش ضد ضربه
دیوارپوش های ضد ضربه هایکا پنل

4- قابلیت شستشو:

بسیاری از زوج ها به خاطر داشتن کودک در منزل همواره نگران خرابی یا کثیفی در نقاط تازه منزل هستند. در صورت انتخاب دیوارپوش های سه بعدی پلیمری نگران کثیف شدن آن هم نباشید! چرا که این دیوارپوش ها به راحتی با انواع مواد شوینده شسته می شوند و کاملا به حالت روز اول درمی آیند.

5- عمر طولانی:

توجه داشته باشید که عمر دیوارپوش ارتباط مستقیمی با جنس دیوارپوش دارد. برخی از انواع دیوارپوش هستند که از جنس پلاستیک نامرغوب یا کاغذ بوده و پس از مدتی از رنگ و رو می افتند و عمر چندانی ندارند. همانطور که در بالا گفته شد، دیوارپوش های سه بعدی پلیمری با عمر طولانی که دارند، دائمی محسوب می شوند.

6- وزن سبک:

وزن مزیتی بسیار مهم برای یک دیوارپوش است که اگر بالا باشد، فرآیند نصب با مشکل مواجه شده و همچنین ماندگاری را نیز کاهش می دهد.

7- نصب بسیار آسان:

نصب این دیوارپوش ها بسیار راحت بوده بطوریکه با دیدن ویدیوی آموزش نصب دیوارپوش در سایت هایکا پنل خودتان هم می توانید به راحتی اقدام به نصب آن کنید. اگر هم خواستید به نصاب بسپارید، تیم هایکا پنل این کار را برای شما انجام می دهد. در هر صورت نصب این دیوارپوش ها خیلی زمان بر نبوده و وقت شما را نمی گیرد. برای مشاهده ویدیو نصب می توانید مقاله راهنمای نصب دیوارپوش سه بعدی را مطالعه فرمایید.

در ادامه بخوانید : دیوارپوش پشت تلویزیون

8- عایق حریق و رطوبت:

این دیوارپوش ها ضد رطوبت هستند تا حدی که استفاده از آنها در نقاط مرطوب همچون مازندران مناسب بوده و دارای قابلیت ضد قارچ، کپک و انواع حشرات موذی می باشند. از طرفی عایق های مناسبی برای حریق نیز هستند و اگر در جایی آتش سوزی اتفاق بیفتد، مانع از انتقال آتش به اطراف می شوند.

دیوار پوش سه بعدی هایکا
دیوارپوش عایق حریق و رطوبت هایکا

دیوارپوش های سه بعدی هایکا مناسب برای پذیرایی

هایکا پنل تولید کننده انواع دیوارپوش سه بعدی پلیمری است که در تبریز مستقر بوده و به تمام نقاط ایران محصولات خود را ارسال می کند. همانطور که گفتیم این نوع دیوارپوش جزو جدیدترین های بازار امروز است و نه تنها مزایا و کارکردهای انواع پیشین دیوارپوش را در خود دارد، بلکه مزایایی اضافه بر آنها دارد که بالاتر تشریح شد (طول عمر بالا و رنگ پذیری فوق العاده و …).

راهنمای خرید دیوارپوش

هایکا پنل تولید کننده انواع دیوارپوش های سه بعدی پلیمری در طرح ها و رنگ های متنوع می باشد که به جهت حذف واسطه ها کمترین و مناسب ترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه می دهد. برای مشاهده این محصولات می توانید به به وب سایت هایکا پنل مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین می توانید در دیجی محصولات ما و قیمت های ما را با سایر همکاران مقایسه نمایید. برای راهنمایی جهت خرید بهترین محصول و همچنین دریافت نمایندگی فروش در شهر خود می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید دیوارپوش سه بعدیمشاوره رایگان ثبت سفارش از سایتخرید از دیجی کالا

 

4.4/5 - (11 امتیاز)
آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • رضوی 9 شهریور 1400 / 17:07

  سلام و روز بخیر
  قیمت دیوارپوش ها بر چه اساسی تعیین میشه؟ متری با بسته ای؟

  • سلام و عرض ادب
   ابعاد محصولات ما 50*50 سانتی متر هستند و هر چهار پنل کنار هم میتونه یک متر مربع فضا رو پوشش بده.
   بسته های ارسالی ما شامل بسته 4 عدی (یک متر مربع) و بسته 12 عددی (سه متر مربع) هستند.
   قیمت براساس هر پنل مشخص میشه و الان که در حال نوشتن این کامنت هستیم در شهریور 1400 قیمت پنل های ما نسبت به سایر رقبا کمترین مقدار و 60 هزار تومان هست. به این صورت هر بسته 4 تایی قیمتش 240 هزار تومان هست.
   برای مشاوره دقیق تر لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشین تا راهنمایی های لازم رو خدمتتون ارائه بدن. باتشکر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.