مزیت دیوارپوش پلیمری هایکا پنل

دیوارپوش پلیمری از جدیدترین متریال های مورد استفاده در صنعت دکوراسیون می باشد که دارای ویژگی ها و مزیت های برجسته ای نسبت به سایر دیوار پوش ها می باشند. در این مقاله تیم هایکا پنل تولید کننده دیوارپوش سه بعدی پلیمری به بررسی صفر تا صد پنل پلیمری و مزیت دیوارپوش پلیمری می پردازد.

دیوارپوش پلیمری چیست؟

دیوارپوش ها جنس هایی هستند که بر روی سطح دلخواه قرار می گیرند و سطح مورد نظر را می پوشانند. دیوار پوش ها برای تغییرات سریع در محیط ، زیبایی محیط ، حفاظت از دیوار ها و ….. استفاده می شوند. انواع مختلف دیوار پوش ها وجود دارد که در این مقاله به بررسی دیوارپوش پلیمری می پردازیم.

دیوارپوش پلیمری نوع جدید از دیوارپوش ها هستند که در دکوراسیون مکان های مختلف مورد استفاه قرار می گیرند. دیوارپوش پلیمری مزیت های برجسته ای نسبت به سایر دیوارپوش ها دارد که باعث شده طرفداران بسیاری را به خود جلب نمایند.

مزیت دیوارپوش پلیمری هایکا پنل
مزیت دیوارپوش سه بعدی پلیمری هایکا پنل

حتما بخوانید : تولید کننده دیوارپوش پلیمری

متریال دیوارپوش پلیمری سه بعدی هایکا پنل

متریال دیوارپوش پلیمری سه بعدی هایکا پنل پلیمر پتروشیمی تبریز است. این نوع پلیمر که به HIPS معروف است استحکام و دوام بالا در مقابل ضربه را دارا می باشد که در سایر انواع دیوارپوش ها این دوام طولانی مدت مشاهده نمی شود. تمامی مواد های افزودنی و رنگ های استفاده شده در دیوار پوش هایکا پنل خارجی بوده و بسیار با کیفیت می باشد. دیوارپوش پلیمری هایکا پنل دارای خاصیت (UV) می باشند که نور خورشید به مرور تاثیری در آن ها نخواهد داشت و باعث کاهش کیفیت دیوارپوش ها نمی شود.

هایکا پنل تولید کننده دیوارپوش های سه بعدی پلیمری در تبریز از بهترین متریال موجود برای تولیدات خود استفاده می نماید. همچنین استفاده از طرح های سه بعدی در کنار متریال مرغوب و با توجه به قیمت مقرون به صرفه از مزیت های برجسته این دیوارپوش ها می باشد.

حتما بخوانید : کارخانه دیوارپوش سه بعدی پلیمری

مزیت های دیوارپوش پلیمری

دیوارپوش پلیمری هایکا پنل به خوبی توانسته است معایب سایر دیوارپوش ها را شناسایی نماید و در کنار مزیت های سایر دیوارپوش ها معایبشان را به مزیت تبدیل نماید. برخی مزایای دیوارپوش پلیمری هایکا پنل :

 • سبک بودن و حمل آسان

به دلیل ساختار دیوارپوش های هایکا پنل ، این پنل ها دارای وزن کم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. در برخی مواقع شاید شما نیاز به دیوار متحرک داشته باشید (مثلا در غرفه های نمایشگاهی و ….) که با وجود سبک وزنی این پنل ها در جابجایی آن ها مشکلی نخواهید داشت. اگر متریال استفاده شده باعث سنگینی دیوارپوش شود به مرور زمان امکان کنده شدن پنل ها وجود خواهد داشت که این سبک وزنی دیوارپوش پلیمری مانع از کنده شدن پنل ها می شود.

 • نصب سریع و آسان

یکی از مواردی که افراد در تغییرات دکوراسیون به آن ها توجه می نمایند زمان اجرای پروژه می باشد. به دلیل قابلیت نصب آسان و سریع به راحتی در یک روز این پنل ها قابل اجرا می باشند.

 • مقاوم در برابر ضربه

دیوارکوب های پلیمری دارای خاصیت ارتجاعی بوده و در برابر ضربات حالت خود را حفظ نموده و تغییری در آن ها حاصل نمی شود.

 • مقاوم در برابر نور خورشید

برخی از دیوار پوش ها به مرور زمان در برابر خورشید حالت اولیه خود را از دست داده و تغییر می دهند. اما پنل های پلیمری هایکا پنل داراری خاصیت (UV) بوده و در برابر نور خورشید مقاوم می باشند.

 • طول عمر طولانی مدت

به دلیل ساختار متفاوت و متریال دیوار پوش پلیمری ، این دیوارپوش ها عمر طولانی تری به نسبت سایر متریال ها دارند.

 • تنوع بالا در طرح و رنگ

هایکا پنل در تولیدات خود از طرح های سه بعدی برای ایجاد زیبایی بیشتر در فضا استفاده نموده است. تنوع بالای طرح و رنگ دیوارپوش سه بعدی پلیمری هایکا پنل طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است. چرا که به واسطه این تنوع شما به راحتی می توانید در کنار سایر المان های دکوراسیون از دیوارپوش دلخواهتان استفاده نمایید.

مزیت دیوارپوش پلیمری هایکا پنل
مزیت دیوارپوش پلیمری سه بعدی هایکا پنل
 • قابلیت اجرا روی دیوار و سقف

شما به راحتی می توانید در سطح دلخواهتان این دیوارپوش ها را اجرا نمایید چرا که به دلیل وجود چسب بسیار قوی و سبک وزنی پنل ها در طولانی مدت دوام بالایی خواهند داشت و تغییر حالت نمی دهند.

 • انعطاف بالای پنل ها

این پنل ها با توجه به حالت ارتجاعی شان غیر قابل شکستن و فرورفتگی می باشند. حتی اگر شما این پنل ها را تا کنید شکستگی در آن ها وجود نخواهد داشت.

 • قابلیت شستشو

این دیوارپوش ها به راحتی قابل استفاده برای تمامی مکان ها می باشد چرا که در صورت کثیف شدن می توانید با محلول و پاک کننده کثیفی موجود را تمیز نمایید.

 • قابلیت رنگ پذیری چند باره

شما به هنگام سفارش این پنل ها می توانید رنگ دلخواهتان را سفارش دهید اما اگر به هر دلیلی تمایل به رنگ کردن دوباره پنل ها داشتید به راحتی می توانید آن ها را به رنگ دلخواه رنگ نمایید. به واسطه این ویژگی شما می توانید تنوع دلخواهتان را در دکوراسیون ایجاد نمایید.

 • امکان عبور سیم کشی از پشت پنل ها

برای هر چه تمیز تر دیده شدن فضای انتخابی تان می توانید سیم کشی ها را در پشت پنل ها انجام دهید و ظاهر دیوار ها تمیز و بدون سیم کشی باشد.

 • قابلیت تعویض پنل به صورت تکی

اگر چه یکی از پنل ها دچار آسب شود و یا به هر دلیلی نیاز به تعویض داشته باشد می توانید پنل را به صورت تکی تعویض نمایید. در صورت خرید اینترنتی می توانید یک پنل اضافی سفارش دهید.

 • عایق حرارت و رطوبت

دیوارپوش پلیمری هایکا پنل به دلیل دارا بودن ضخامت مناسب می توانند عایق مناسبی در برابر حرارت و رطوبت شوند و حدالمکان مانع از انتقال حرارت سایر مناطق به سطح مورد نظر جلوگیری می نمایند.

 • ضد حشره و باکتری ها

دیوارپوش پلیمری ضد حشره بوده و مانع از رشد باکتری و قارچ ها در مکان های مرطوب می شود.

 • بدون نیاز به زیرسازی دیوار و سقف

دیوارپوش سه بعدی پلیمری نیازی به زیر سازی جهت نصب ندارند و می توانید به آسانی برای اقدام به نصب نمایید.

 • دوست دار محیط زیست

به دلیل استفاده از متریال مرغوب ، دیوار پوش پلیمری هایکا پنل دوست دار محیط زیست می باشند. برخی از دیوارپوش ها به هنگام آتش سوزی در ساختمان ها مواردی تولید می نمایند که برای محیط زیست بسیار مضر می باشند. اما دیوارپوش هایکا پنل فاقد این مورد بوده و کاملا دوستدار محیط زیست می باشند.

 • غیر قابل اشتعال

دیوارپوش پلیمری در هنگام آتش سوزی مانع از شعله ور شدن بیشتر آتش شده و به عنوان عایق عمل می نماید.

مزیت دیوارپوش پلیمری هایکا پنل
مزیت دیوار پوش پلیمری هایکا پنل

خرید دیوارپوش سه بعدی پلیمری هایکا پنل

با توجه به مزیت های ذکر شده در این مقاله یکی از بهترین انتخاب ها برای زینت دادن به فضای انتخابی تان استفاده از دیوارپوش پلیمری می باشد. هایکا پنل به عنوان تولید کننده دیوار پوش سه بعدی پلیمری امکان خرید مستقیم از تولید کننده و کارخانه را برای نمایندگی ها و مشتریان خود فراهم نموده است. شما می توانید از طریق سایت هایکا پنل مستقیما اقدام به خرید نمایید و همچنین می توانید اقدام به خرید محصولات از دیجی کالا نمایید و همچنین می توانید با مشاوران ما برای انتخاب مناسب ترین مورد در ارتباط باشید.

حتما بخوانید : فروش عمده دیوارپوش پلیمری

با توجه به مزیت های دیوارپوش سه بعدی پلیمری پس از انتخاب این دیوارپوش ، تیم هایکا پنل مزیت هایی برای خرید این نوع دیوارپوش نیز در نظر گرفته است. پس از اطمینان از جنس و متریال این دیوارپوش در انتخاب طرح و رنگ ما در کنار شما خواهیم بود. مشاوران ما در بخش فروش آماده پاسخ دهی به شما و کمک جهت انتخاب بهترین طرح با توجه به دکوراسیون مورد نظرتان می باشند.

همچنین می توانید با بخش فروش تماس گرفته و راهنمایی های لازم را جهت انتخاب طرح دریافت کنید. همچنین می توانید خرید خود را از وب سایت هایکا پنل و همچنین دیجی کالا نهایی کنید.

خرید دیوارپوش سه بعدی

خرید از دیجی کالا

ثبت سفارش از سایت

 

5/5 - (1 امتیاز)
آژانس دیجیتال مارکتینگ آرکاوب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.